Счастье вам

четверг, 17 марта 2011 г.

Интересное о деоменах без фото хлама

Переходим на украинский язык и осваиваем просторы

Мабуть, останнє добру справу, яка встиг здійснити Радянський Союз, це реєстрація домену першого рівня SU для використання його на території СРСР у 1990-му році. Як сказав Валерій Володимирович Бардін, директор з розвитку ТОВ «Інтегрум», член правління Радянської асоціації користувачів UNIX (SUUG) з моменту її заснування, один із засновників кооперативу «Фото Демос» - «Було бажання створити загальнодоступну мережу СРСР, має перспективу інтеграції у світову.

До моменту початку робіт по мережі Релком в СРСР вже працювало кілька спеціалізованих мереж, орієнтованих на обслуговування «своїх» клієнтів ». На першому етапі мережа створювалася зусиллями комерційних провайдерів «Демос», АТ «Релком», а основними замовниками були академічні організації та галузеві НДІ. Чиновники СРСР не були зацікавлені у створенні мережі, підключеного до США, фінансувати створення загальнодоступної мережі ніхто не збирався. Тому саме НДІ своїми грошима дозволили вижити нового проекту.

Незабаром після появи російського Інтернету Радянський Союз зник, а домен продовжував жити і розвиватися. Кожна колишня союзна республіка одержала свій двобуквений домен, а домена SU було рекомендовано потихеньку згорнути свою діяльність і зникнути. В аналогічній ситуації у Чехословаччині під час розподілу країни і утворення двох нових національних доменів чехословацьку доменну зону CS дуже швидко очистили і ліквідували, а домен SU продовжував мимовільно розвиватися, незважаючи на появу в 1994-му році домену RU. До цього часу в зоні SU було зареєстровано декілька тисяч доменів різного рівня. З початком вільної реєстрації доменних імен RU, РОСНІЇРОС - адміністратор домену верхнього рівня SU - припинив реєстрацію доменів другого рівня в зоні SU. Тим не менш, доменна зона продовжувала.

Реєстрація в «радянської» зоні була відновлена ​​15 грудня 2002-го року - спочатку тільки для власників товарних знаків. У червні 2003-го року Фонд Розвитку Інтернет, на який було покладено функції адміністратора домену SU, оголосив про початок відкритої реєстрації доменів другого рівня в зоні SU.

Експерти відзначають, що домен SU за аналогією створеного загальноєвропейського домену EU може стати єдиним інформаційним і маркетинговим полем для інтеграції господарських зв'язків між підприємствами країн СНД і Балтії.
Ещё добавим что посмотреть как голые девушки моются в бане можно на разных сайтах , но на тот на который вы перейдёте по своим характеристикам один из лучших.

Унікальність доменної зони бывшего СССР забезпечується великою кількістю вільних «красивих» доменних імен. Незважаючи на високу вартість реєстрації доменного імені в зоні SU, число власників доменів SU неухильно зростає. Динаміка реєстрації нових імен в домені SU утримується на рівні реєстрації доменів російськими громадянами та організаціями в зонах COM, BIZ і інших доменах загального користування.

Комментариев нет: